Co nabízíme?

Sportovní tanec

Úroveň Kategorie
Přípravka 5 - 12 let
Přípravka 13 - 18 let
Třídy E, D, C Všichni včetně seniorů
Třídy B, A, M Všichni včetně seniorů
Synchro do 18ti let
Formace do 18ti let
Baví Tě tanec? Hledáme neustále nové talenty do našeho tanečního klubu Smartdance. Čeká Tě skvělá parta, společné akce a soustředění, soutěže a vystupování. Přidej se k nám a neboj se cestovat po světě a nebo poznávat spoustu nových a skvělých lidí!

Taneční pro dospělé

Úroveň Kategorie
Začátečníci od 18ti let
Mírně pokročilí od 18ti let
Naučte se tančit s opravdovými a zkušenými tanečními mistry - mistry ve svém oboru. Jednodušše, zábavně a interaktivně. Své znalosti můžete zúročit na plese a nebo třeba jen tak mezi přáteli. Naučte se vodit partnerku a naučte se naslouchat svému partnerovi jinak, než jen verbálně. Tanec je zábava, radost, ale především zlepšuje fyzičku a podporuje v mnohém zdravý životní styl. Pokud se třeba chcete jen hýbat a nebo jen zhubnout, zkuste to s námi zábavnou formou. Přijďte k nám do Smartdance, naučte se něco nového a nebo zlepšete to, co již máte! S námi to dokážete levou zadní :).!

Taneční pro školy

Úroveň Kategorie
Základní školy 8. - 9.třídy
Střední školy 1., 2., 3. ročník
Taneční jsou zábava! Tanec patří ke zdravému životnímu stylu, ke slušnému vychování a vzájemnému poznávání. Kromě základů všech "plesových" tanců se ještě naučíte, jak se chovat ve společnosti, jaké jsou rozdíly v přístupu, čeho si všímat a nevšímat. Na tanečních večerech se hrají jen ty nejlepší songy v podání moderních hitů. Užijte si to s námi i Vy u nás ve Smartdance.

Sólo latina

Úroveň Kategorie
Začátečníci od 18ti let
Mírně pokročilí od 18ti let
Hýbete se rády do rytmu a nechcete se nechat rušit? Přijďte do Smartdance, zahoďte zábrany a rozjeďte to s námi. Na našich lekcích se naučíte tančit základy tanců a latinsko-amerických pohybů, naberete kondici, zhubnete a ještě si užijete prvotřídní zábavu!

Individuální lekce

Úroveň Kategorie
Všechny Všichni
Naučte se tančit s opravdovými profesionály! Odpovíme Vám na všechny Vaše otázky a dáme Vám další rady k rozvoji Vašeho tance!

Svatební tance

Chtěli byste svůj první den Vašeho společného života vylepšit pomocí tanečního vystoupení? Přijďte k nám, postavíme Vám show na míru. Vyberte si svojí skladbu a všechno ostatní nechte na nás! Smartdance spolupracuje se svatebním salónem Talich - pokud bude potřeba, poradíme Vám s výběrem šatů, ale i s dekorací a organizací Vaší svatby!

Dárkový voucher

Udělejte svým blízkým radost formou tanečního zážitku! Veškeré služby zmíněné v našem portfoliu můžete věnovat formou dárkového voucheru, který vyrobíme na Vaše přání.