Markéta Dostálová

Ahoj lidičky, jmenuji se Markéta, narodila jsem se v Ostravě ve znamení váhy. Tančit jsem začala v 5 letech, protože moje nejlepší kamarádka nebyla se mnou na pískovišti, ale chodila tancovat, tak jsem to musela zkusit taky :) - nakonec mi zůstalo do teď jak tancování, tak i ta nejlepší kamarádka :).

Na tanci mě nejvíce baví ta "pestrost", protože každý tanec je jiný a mohu své emoce a pocity předvést pohybem a ještě k tomu na svojí oblíbenou hudbu :) Miluju, když partner umí super vést. Ráda následuji pohyb partnera a reaguji na to, chce.

Mezi mé oblíbejné tance patří ze standardu Waltz a z latiny Rumba.

Na mých lekcích se snažím předávat radost z tance, ale především chci předat tu technickou zdatnost, aby člověk mohl dělat pohyb správně, pochopit ho a aby se mu tančilo lépe. Specializuji se na výuku latinsko-amerických tanců.

Mým největším úspěchem bylo 4.místo na MČR v latině v roce 2015. V následujícím roce 2016 jsem dostala příležitost tančit s jedním z nejlepších tanečníků na světě, což mě nejvíce posunulo v mé osobní taneční kariéře.

Miluji tancování tělem i duší a snažím se, aby lidé odcházeli z lekcí s pochopením všech vysvětlených prvků a nejlépe i dobrou náladou :)