Alina Kozar

Zdravím ☀️, jmenuji se Alina a pocházím z Ukrajiny. Do tance jsem se zamilovala v 5 letech a jak to tak v tom věku bývá, přivedla mě k tomu maminka. Nejvíce mě na tanci tehdy uchvátil projev a “blbnutí” na energickou hudbu a samozřejmě to, že jsem mohla být součástí skvělého kolektivu a vytvořit si tak přátelství na celý život☺️.

Narodila jsem se ve znamení Vah, to vypovídá i o tom, že jsem se prvních 10 let své taneční kariéry nemohla rozhodnout, jaký styl si vyberu, jelikož miluji tanec jako takový a naplno jsem dělala latinu, standard, street dance a jazz dance s baletní průpravou. Nakonec u mě zvítězily společenské tance, jelikož jsem vždy toužila si vytančit nejvyšší mezinárodní třídu (což se povedlo) a s jazzem jsem se rozloučila po titulu vícemistrů světa na Mistrovství v Polsku ❤️.

Ze společenských tanců mám samozřejmě ráda všechny, ale pokud si mám vybrat, tak nejvíce valčík, tango, rumba a pasodoble 💃🏻. Sama se v poslední době specializuji v učení standardních tanců a také tanců svatebních. Na svých lekcích a seminářích mi jde především o tom, abych vytvořila příjemnou a pohodovou atmosféru, kde se nikdo nebojí na nic zeptat a snažím se předat, co nejvíce informací tak, aby každý pocítil po lekci progres a taktéž, aby se zlepšila nálada a zapomnělo se aspoň na chvíli na každodenní starosti! 😊

Mějte se krásně a těším se na Vás ve Smartdance!